COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Read more
az: Ətraflı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Allowed
az: Mövcud

en: Performance
az: Performans

en: Details
az: Detallar

en: Domain
az: Domen

en: Both
az: Hər ikisi

en: Position
az: Vəzifə

en: Close
az: Bağlı

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Info
az: Məlumat

en: Above
az: Yuxarıda

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: The path '%path' has to start with a slash.
az: '%path' yolu slash ilə başlamalıdır.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
az: Ya '%path' yolu etibarsızdır, ya da sizin ona girişiniz yoxdur.
