COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Details
be: Падрабязна

en: Domain
be: Дамен

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Info
be: Інфармацыя

en: Above
be: Вышэй

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Translate
be: Перакласці

en: Dependencies
be: Залежнасці
