COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Group
bg: Група

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Performance
bg: Производителност

en: Details
bg: Детайли

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Language code
bg: Код на език

en: Translate
bg: Преведи
