COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Above
bn: উপরে

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Translate
bn: অনুবাদ
