COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Position
bo: གནས་ས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Google Analytics
bo: ཀོ་ཀུ་དབྱེ་ཞིབ།
