COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
