COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Performance
el: Απόδοση

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Company
el: Εταιρία

en: Both
el: Και τα δύο

en: Position
el: Θέση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Expiration
el: Λήξη

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Above
el: Από πάνω

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
