COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Groups
eo: Grupoj

en: Read more
eo: Legu pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Performance
eo: Rendimento

en: Details
eo: Detaloj

en: Position
eo: Loko

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Above
eo: Supere

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Translate
eo: Traduku

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko

en: Videos
eo: Filmetoj

en: Dependencies
eo: Dependecoj
