COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Links
fi: Linkit

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Company
fi: Yritys

en: Group name
fi: Ryhmän nimi

en: Both
fi: Molemmat

en: Position
fi: Sijoitus

en: Close
fi: Sulje

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: Info
fi: Tieto

en: Denied
fi: Hylätty

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Services
fi: Palvelut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Translate
fi: Käännä

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Videos
fi: Videot

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Always active
fi: Aina käytössä

en: Element type
fi: Elementin tyyppi

en: Accept all
fi: Hyväksy kaikki
