COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Domain
de: Domäne

en: Info
de: Information
