COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Read more
he: קראו עוד

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Performance
he: ביצועים

en: Details
he: פרטים

en: Domain
he: דומיין

en: Company
he: חברה

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: Both
he: שנייהם

en: Position
he: מיקום

en: Close
he: סגירה

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Info
he: מידע

en: Video
he: וידאו

en: Above
he: מעל

en: Language code
he: קוד השפה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Translate
he: תרגום

en: denied
he: נדחה

en: Properties
he: מאפיינים

en: Dependencies
he: תלויות

en: Privacy policy
he: מדיניות פרטיות
