COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Details
hr: Detalji

en: Domain
hr: Domena

en: Both
hr: Oba

en: Position
hr: Pozicija

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Above
hr: Iznad

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Translate
hr: Prevedi
