COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Read more
jv: Candhaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Links
jv: Tautan

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Details
jv: Lengkapé

en: Both
jv: Karone

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Translate
jv: Terjemahna
