COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Read more
mg: Tohiny
