COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Performance
mn: Хурд

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Domain
mn: Домэйн

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Translate
mn: Орчуулах
