COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Read more
ms: Baca lagi

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Performance
ms: Prestasi

en: Details
ms: Butiran

en: Both
ms: Kedua-dua

en: Close
ms: Tutup

en: Save settings
ms: Simpan pengesetan

en: Denied
ms: Dinafikan

en: Above
ms: Di atas

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Translate
ms: Terjemahkan
