COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Details
ne: विस्तृत

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Info
ne: जानकारी

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Dependencies
ne: आश्रित
