COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Read more
nn: Les meir

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Performance
nn: Ytelse

en: Details
nn: Detaljar

en: Group name
nn: Gruppenamn

en: Close
nn: Lukk

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Info
nn: Informasjon

en: Above
nn: Over

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Translate
nn: Omset
