COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Performance
pa: ਕਾਰਗੁਜ਼ਾਰੀ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
