COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Performance
sq: Performanca

en: Details
sq: Hollësi

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Above
sq: Sipër

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione

en: Translate
sq: Përkthe
