COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (30 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Documentation
ta: ஆவணங்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Both
ta: இரண்டும்

en: Position
ta: இடம்

en: Close
ta: மூடு

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Display name
ta: காட்சி பெயர்

en: Info
ta: தகவல்

en: Above
ta: மேலே

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி

en: Properties
ta: பண்புகள்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
