COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Close
ug: يېپىش

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش
