Copyscape (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Response
it: Risposta

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Updated
it: Aggiornato

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Field name
it: Nome del campo

en: Authored by
it: Creato da

en: here
it: qui

en: Role
it: Ruolo

en: Notice
it: Avviso

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: About
it: Informazioni
