Copyscape (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്
