Copyscape (8.x-4.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: here
te: ఇక్కడ

en: About
te: గురించి
