Copyscape (8.x-4.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Response
ar: الجواب

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Updated
ar: التحديث

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Authored by
ar: ألّفه

en: here
ar: هنا

en: Role
ar: الدور

en: Notice
ar: إعلام

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: About
ar: حول
