Copyscape (8.x-4.3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Field name
az: Sahə adı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Role
az: Rollar

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: About
az: Haqqında
