Cornerstone (1.0.1) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Updated
hu: Frissítve

en: n/a
hu: n. a.

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Up
hu: Fel

en: Forum
hu: Fórum

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: New
hu: Új

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Subscribe to @title
hu: Feliratkozás a következőre: @title

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: By @author @time ago
hu: @author által @time ideje

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
