Cornerstone (1.1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Up
gu: ઉપર

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Topics
gu: વિષયો
