Cornerstone (1.1.0) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Up
ne: माथि

en: Forum
ne: फोरम

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Topics
ne: विषय

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Featured
ne: फेचर्ड
