Cornerstone (3.0.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
