Cornerstone (3.0.0) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Updated
ar: التحديث

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Up
ar: اعلى

en: Forum
ar: المنتدى

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Last
ar: الأخيرة

en: Hidden
ar: مخفي

en: Topics
ar: المناقشات

en: First
ar: الأولى

en: Posts
ar: المحتوى

en: New
ar: جديد

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Featured
ar: متميز

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Pagination
ar: ترقيم الصفحات

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة

en: Previous page
ar: الصفحة السابقة

en: Text Formats
ar: تنسيقات النص

en: Last page
ar: الصفحة الأخيرة

en: Book outline for @book.title
ar: خطوط الكتاب العريضة لعنوان @book.

en: Book traversal links for
ar: كتاب روابط اجتياز لـ

en: First page
ar: الصفحة الأولى

en: Submitted by @author_name on @date
ar: أضيفت بواسطة @author_name بتاريخ @date

en: Go to page @key
ar: الانتقال إلى الصفحة @key
