Cornerstone (3.0.0) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: n/a
lt: n/d

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Up
lt: Viršun

en: Forum
lt: Forumas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Last
lt: Paskutinis

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Topics
lt: Temos

en: First
lt: Pirmas

en: Posts
lt: Įrašai

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: New
lt: Naujas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
