Corolla (8.x-3.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Text
az: Mətn

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: User login
az: Loqin

en: Tools
az: Alətlər

en: Tabs
az: Tablar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
