Corolla (8.x-3.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Search
de: Suche

en: Help
de: Hilfe

en: Page title
de: Seitentitel

en: Page
de: Seite

en: Base
de: Basis

en: User login
de: Benutzeranmeldung

en: Tools
de: Werkzeuge

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Status messages
de: Status-Nachrichten

en: User menu
de: Benutzermenü

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: Footer menu
de: Fußzeilenmenü

en: Site branding
de: Branding der Website

en: Highlights
de: Hervorgehoben

en: Primary admin actions
de: Primäre Verwaltungsaktionen

en: corolla
de: Corolla

en: Colorable theme for Drupal 8 <br>Base: at_core
de: Einfärbbares Theme für Drupal 8 <br>Basis-Theme: at_core
