Corporate-Blue (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Country
ar: الدولة

en: Image
ar: الصورة

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Footer
ar: التذييل

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
