Corporate-Blue (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
