Corporate-Blue (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Country
hy: Երկիր

en: Image
hy: Նկար

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
