Corporate-Blue (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Country
az: Ölkə

en: Image
az: Şəkil

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları
