Corporate-Blue (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (28 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Description
it: Descrizione

en: On
it: Acceso

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Country
it: Paese

en: Image
it: Immagine

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Off
it: Spento

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Phone
it: Telefono

en: Desc
it: Disc

en: Street
it: Via

en: City
it: Città

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Search form
it: Form di ricerca

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Master
it: Principale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: User account menu
it: Menu profilo utente
