Corporate-Blue (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Description
ne: विवरण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Footer
ne: फुटर

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित
