Corporate-Blue (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Description
te: వివరణ

en: Search
te: వెతుకు

en: Country
te: దేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Page
te: పేజీ

en: City
te: నగరం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Powered by Drupal
te: డ్రూపల్‌చే శక్తిమంతం
