Corporate Clean (1.0.1-beta6) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Red
lt: Raudona

en: Gray
lt: Pilka

en: Purple
lt: Violetinė

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Featured
lt: Svarbus

en: Yellow
lt: Geltona

en: Highlighted
lt: Paryškintas
