Corporate Clean (1.0.1-rc1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Red
ca: Vermell

en: Gray
ca: Gris

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Featured
ca: Distintiu

en: Yellow
ca: Groc

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Highlighted Top
ca: Destacat superior
