Corporation - Drupal Business Theme (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Home
ca: Inici

en: None
ca: Cap

en: Core
ca: Nucli

en: Text color
ca: Color del text

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: mobile
ca: mòbil

en: Shortcut icon settings
ca: Paràmetres de la icona drecera

en: wide
ca: ample

en: Main background
ca: Fons principal

en: Sidebar background
ca: Fons de la barra lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Title and slogan
ca: Títol i eslògan

en: Header background top
ca: Fons superior de la capçalera

en: narrow
ca: estret
