Corporation - Drupal Business Theme (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: None
lt: Joks

en: Core
lt: Branduolys

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Shortcut icon settings
lt: Trumpinio ikonos nuostatos

en: wide
lt: platus

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis
