Countdown (2.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (116 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Download
hu: Letölt

en: Version
hu: Verzió

en: Size
hu: Méret

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Display Style
hu: A megjelenés stílusa

en: Preview
hu: Előnézet

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Format
hu: Formátum

en: Path
hu: Útvonal

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Event
hu: Esemény

en: Theme
hu: Smink

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Error
hu: Hiba

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Forward
hu: Továbbítás

en: Active
hu: Aktív

en: View type
hu: Nézet típusa

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Custom
hu: Egyéni

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Advanced
hu: Haladó

en: Medium
hu: Közepes

en: Volume
hu: Mennyiség

en: Method
hu: Mód

en: Timezone handling
hu: Időzónák kezelése

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: External
hu: Külső

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Square
hu: Négyzet

en: View Type
hu: Nézet típus

en: Weeks
hu: Hét

en: Labels
hu: Feliratok

en: Arabic
hu: arab

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Features
hu: Jellemzők

en: Site timezone
hu: Időzóna beállítása

en: Negate
hu: Negálás

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Font Family
hu: Betűcsalád

en: Reverse
hu: Fordított

en: Performance Settings
hu: Teljesítmény beállítások

en: Themes
hu: Sminkek

en: Minutes
hu: Perc

en: Service unavailable
hu: A szolgáltatás nem elérhető

en: Fill Color
hu: Kitöltés színe

en: Timezone
hu: Időzóna

en: More information
hu: További információ

en: Cache lifetime
hu: Gyorstár élettartam

en: Animation
hu: Animáció

en: Years
hu: Évek

en: Local
hu: Helyi

en: Danish
hu: dán

en: Dutch
hu: holland

en: Finnish
hu: finn

en: German
hu: német

en: Norwegian
hu: norvég

en: Portuguese
hu: portugál

en: Russian
hu: orosz

en: Swedish
hu: svéd

en: About
hu: Leírás

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: event
hu: esemény

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: Light
hu: Világos

en: Uses
hu: Használat

en: User timezone
hu: Felhasználó időzónája

en: Experimental
hu: Kísérleti

en: Outdated
hu: Elavult

en: Circle
hu: Kör

en: Latvian
hu: lett

en: Variant
hu: Változat

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Show preview
hu: Előnézet mutatása

en: Transition Duration
hu: Átmenet időtartama:

en: Library
hu: Könyvtár

en: Auto Start
hu: Automatikus indítás

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Restricted to certain pages
hu: Bizonyos oldalakra korlátozva

en: Transitions
hu: Átmenetek

en: Completion message
hu: Befejezési üzenet

en: Dark
hu: Sötét

en: RTL support
hu: RTL támogatás

en: Auto-detect
hu: Automatikus felismerés

en: Loading method
hu: Betöltési módszer

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Format: @format
hu: Formátum: @format

en: Extra Small
hu: Extra kicsi

en: CDN Provider
hu: CDN szállító
