Countdown (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (68 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Display Style
lt: Rodymo stilius

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Core
lt: Branduolys

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Display
lt: Rodymas

en: Event
lt: Įvykis

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Error
lt: Klaida

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Active
lt: Aktyvus

en: View type
lt: Vaizdo tipas

en: Custom
lt: Savitas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Method
lt: Būdas

en: Timezone handling
lt: Laiko juostos apdorojimas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: External
lt: Išorinis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Square
lt: Kvadratas

en: Labels
lt: Žymės

en: English
lt: Anglų

en: Features
lt: Savybės

en: Negate
lt: Paneigti

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Themes
lt: Temos

en: Minutes
lt: Minutės

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: Event Name
lt: Įvykio pavadinimas

en: Target date/time
lt: Tikslo data/laikas

en: About
lt: Apie

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Light
lt: Šviesi

en: Uses
lt: Naudoja

en: User timezone
lt: Nario laiko juosta

en: Latvian
lt: Latviškai

en: Show preview
lt: Rodyti atvaizdavimą

en: Library
lt: Biblioteka

en: Auto Start
lt: Automatinis paleidimas

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: Dark
lt: Tamsiai

en: RTL support
lt: RTL palaikymas
