Countdown (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Preview
az: Önizləmə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Core
az: Nüvə

en: Path
az: Yol

en: Display
az: Monitor

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Unknown
az: Naməlum

en: Error
az: Səhv

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Active
az: Aktiv

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Visibility
az: Görünüş

en: Advanced
az: Əlavə

en: Medium
az: Orta

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Appearance
az: Görünüş

en: External
az: Xarici

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Square
az: Kvadrat

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Negate
az: İnkar et

en: Seconds
az: Saniyələr

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Reverse
az: Tərs

en: Themes
az: Mövzular

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: More information
az: Ətraflı məlumat

en: German
az: Alman

en: About
az: Haqqında

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Experimental
az: Eksperimental

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb

en: Transitions
az: Keçidlər
