Countdown (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (83 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Display Style
ca: Estil de visualització

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Text Color
ca: Color del text

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Core
ca: Nucli

en: Path
ca: Camí

en: Display
ca: Visualització

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Theme
ca: Tema

en: Layout
ca: Disposició

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Separator
ca: Separador

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Active
ca: Actiu

en: View type
ca: Tipus de la vista

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Advanced
ca: Avançat

en: Medium
ca: Mitjana

en: Volume
ca: Volum

en: Method
ca: Mètode

en: Timezone handling
ca: Tractament de la zona horària

en: Configuration
ca: Configuració

en: Appearance
ca: Aparença

en: External
ca: Extern

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Square
ca: Quadrat

en: View Type
ca: Tipus de la vista

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Arabic
ca: Àrab

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Site timezone
ca: Zona horària del lloc web

en: Negate
ca: Nega

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Font Family
ca: Família de la font

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Themes
ca: Temes

en: Minutes
ca: Minuts

en: Timezone
ca: Zona horària

en: More information
ca: Més informació

en: Danish
ca: Danès

en: Dutch
ca: Holandès

en: Finnish
ca: Finès

en: German
ca: Alemany

en: Russian
ca: Rus

en: Swedish
ca: Suec

en: About
ca: Detalls

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Light
ca: Clar

en: Uses
ca: Usos

en: User timezone
ca: Zona horària de l'usuari

en: Outdated
ca: Antiquat

en: Latvian
ca: Letó

en: Library
ca: Biblioteca

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: Transitions
ca: Transicions

en: Dark
ca: Fosc

en: Responsive
ca: Responsiu
